Nocna zmiana – odzież medyczna dla komfortu w dzień i w nocy
Praca w godzinach nocnych jest dużym obciążeniem dla organizmu. Dzisiaj przychodzimy z pomocą wszystkim pracownikom ochrony zdrowia szukającym skutecznych metod na walkę ze znużeniem podczas długich godzin spędzonych w nocy w szpitalu czy ośrodku zdrowia. Jak nie zasnąć podczas nocnej zmiany? Jaka odzież medyczna zapewni Ci komfort w niełatwych warunkach? Sprawdź!
Kolorowa odzież medyczna – dlaczego warto ją nosić?
Praca w sektorze medycznym wymaga dostosowania się do wielu reguł. Jedną z zasad obowiązujących lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, laborantów i inne osoby zatrudnione w placówkach medycznych jest konieczność noszenia uniformów pełniących funkcję ochronną oraz identyfikacyjną. Coraz większa grupa specjalistów rezygnuje ze standardowych, białych strojów na rzecz kompletów z tkanin w wyrazistych kolorach. Dlaczego kolorowa odzież medyczna
Odzież medyczna IguanaMed

Odzież medyczna IguanaMed

11/23/2021 10:23:51
IguanaMed to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów odzieży medycznej na świecie. Firma założona została w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych, dokładnie w Chicago. W 2019 roku siedziba firmy została przeniesiona do słonecznej, południowej Kalifornii.
arrow_upward