Lista produktów marki Obuwie medyczne Baldo

Marka Baldo od lat produkuje leczniczo-profilaktyczne, ręcznie wykonane buty polecane przez ortopedów. Drewniaki wyróżniają się oryginalnym kształtem podeszwy składającej się z dwóch warstw, wyposażoną w sprężynę, która zapewnia doskonała amortyzację zapobiegając przeciążeniom stóp i wynikający, z tego dolegliwościom . 

Bogata oferta obuwia Baldo o zróżnicowanej stylistyce wykończenia  dedykowana jest dla wszystkich ceniących sobie wygodę i jakość. Przede wszystkim polecane jest dla osób wykonujących pracę wymagającą długiego stania lub intensywnego chodzenia, lekarzy, pielęgniarek, położnych a także fryzjerów , kosmetyczek, pracowników gastronomii, nauczycieli oraz osoby prywatne na co dzień zmagające się z problemami zdrowotnymi. Komfort butów Baldo doceniają szczególnie osoby z bólami kręgosłupa, kobiety w ciąży, osoby starsze oraz posiadające szczególnie wrażliwe lub zniekształcone stopy ( haluksy, odciski, palce młotkowate).

Drewniaki Baldo genialnie łączą nietuzinkowe wzornictwo, solidne wykonanie i właściwości pomagające w utrzymaniu lub odzyskaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Ich odpowiednio wyprofilowana podeszwa skutecznie zapobiega obrzękom nóg, płaskostopiu, żylakom a także zmianom zwyrodnieniowym stopy.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-24 z 33 pozycji
arrow_upward