Fartuchy medyczne męskie

Fartuch medyczny męski to zdecydowanie ubranie o najdłuższej tradycji w zawodzie lekarza. Nadal bardzo chętnie wybieranie przez przedstawicieli tego zawodu do pracy w szpitalu, prywatnym gabinecie czy klinice.

Kitle lekarskie oferowane przez sklep OdziezDlaMedyka.pl wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na rozerwania i zapewniających komfort noszenia podczas wielu godzin pracy. Tkaniny ponadto są doskonałym połączeniem najwyższej funkcjonalności i higieny, przepuszczają powietrze, zapewniając świeżość nawet podczas całego dnia.

Klasyczne fasony fartuchów zawsze stanowią wygodne i jednocześnie eleganckie ubranie, sprawiając że każdy specjalista wygląda w nich profesjonalnie, budząc zaufanie u pacjentów lub klientów.  Fartuchy medyczne dla mężczyzn dostępne są głownie w kolorze klasycznej bieli oraz w rozmiarach od S do XL. Pozwala to na łatwe dopasowanie fartucha do pozostałych części męskiej garderoby medycznej oraz potrzeb i specyfiki pracy lekarza, pielęgniarza czy fizjoterapeuty.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

arrow_upward